31 Ocak 2014 #2268554

Turkcell Onayım Olmadan İnternet Paketimin Süresini Uzatmış

28 Ocak akşamı süresinin dolduğu mesajı gelen 12 aylık kontratlı Vinn paketimi hemen yeni bir 12 aylık kontratlı paket seçip mesaj atarak devam ettirdim, daha sonra farkettimki Turkcell benim onayım olmadan farklı bir paket tanımlayıp hattımı o paketede abone yapmış.


Aynı anda 2 pakete abone göründüğüm için diğer paketi hemen mesaj atarak iptal ettim fakat faturamdan iptal ettiğim paket fiyatı düşülmedi. Konuyu müşteri hizmetlerine ilettim onlarda yardımcı olamayacaklarını belirti.


Geriye bir tek seçenek kalıyor; yeni başlattığım 12 ay kontratıda iptal edip Turkcell hatlarımı farklı bir gsm şirketine taşımak ve hakkımı Tüketici mahkemesinde aramak. Turkcell bu anlayışla müşteri kaybetmeye mahkumsun.

Sedat 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 31.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize İnternet Paketleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön