03 Kasım 2014

Turkcell Onay Olmadan Tarife Değişikliği!

16 yıldır kullanırım. Geçen hafta arandım. Bir kampanya olduğu, 2 gb internet hakkımın 4 tl ödeme ile 4 gb olabileceği söylendi. Bir bit yeniği olabileceği düşüncesiyle çeşitli sorular sordum ama aklıma hiç tarifemin değişeceği gelmemişti. Gelen mesajdan anladım ki full paket plus paketim interneti bol pakete dönüşmüş. Haftada 2 gün bedava konuşma hakkım da uçmuş.

Aradım, şikayet kaydı oluşturdum. Arada 1-2 kere arandım ve ekstra taahhüt vermem karşılığında kullanmış olduğum tarifeye geri dönebileceğim söylendi. Reddettim, onayımın olmadığını belirttim. Ancak tel kaydının dinlendiği ve hata olmadığına ilişkin SMS aldım. Çözülmezse hakem heyetine gideceğim ve Turkcell'e veda edeceğim.

Bilge 371 Okunma

Cevaplar

 • Bilge12 Kasım 2014

  Taahhüt sonrası 16-17 senedir kullandığım hattımı ve yine ailemin kullandığı diğer hatları kapattıracağım. Hiçbir şekilde çözüm odaklı bir anlayış söz konusu değildir.

 • Bilge12 Kasım 2014

  Şikayet.com a tabiki turkcell sorunumu çözemediği için yazdım. Bana sorunu zamanında çözemedik zaten tarzında bir cevap vermeleri en iyi ihtimalle kaba. Tekrarlıyorum, ben tarife değişikliği için onay vermedim. Bu yapılan zorlama, zorba ve ceberrutça bir harekettir. Bir hukukçu olarak gerekli yasal yollara başvuracağım.

 • Turkcell Temsilcisi07 Kasım 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 31.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Bilge05 Kasım 2014

  Benimle şikayetimle ilgili olarak herhangi bir görüşme yapılmamıştır.

 • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön