31 Ekim 2016 #6826968

Turkcell Onay Almadan Otomatik Tanımlanan Akıllı Dünya Tarifesi!

Faturamda tarife paket ücreti yazarak normalinden yüksek bir ücretlendirme uyguladığı için nedenini arayarak öğrendiğimde, yurt dışında bir mesaj ya da bir dakikalık görüşme ya da 1mb ilk kullanımım dahi olsa otomatik olarak tarife ücreti (49 kusur lira) yansıyacağını öğrendiğim için şikayetçi olduğum durumdur. Bunun iptal etmenin de mümkün olmadığını öğrendim, hem benim onayımı almadan otomatik olarak tarife tanımlamak neden? Ben sadece kullandığım kadarını ödemek istiyorum, bu neden mümkün değil? Müşteri hizmetlerini arayarak durumumu şikayetimi belirttiğimde, ne bir çözüm önerildi iptaline yönelik, ne de faturama haksız yere yansıtılmış ücretlendirme de iptal yapıldı. Çünkü sadece mesaj yazmıştım. Yıllardır kullandığım kadarını ödediğimiz istersek satın aldığımız yurt dışı paketlerinin 4 aydır artık otomatik olarak tanımlanması nedir, sizin onayınız olmadan?

Özlem 131 Okunma

Cevaplar

  • Özlem03 Kasım 2016

    Maalesef benim sizi arayıp du şikayeti yazmama neden olan bilgileri verdiğiniz görüşmeyi kastediyorsunuz. Ne bunun dışında arandım ne de bir çözüme ulaştırıldı şikayetim. Kısacası en ufak bir geri dönüş olmamıştır. Eşim ve ben hattımızı kapatacağız. İnsanları kandırıyorsunuz tabiri caizse kırpacak yer arıyorsunuz Turkcell gibi köklü bir şirkete yakışmayacak ucuz hesaplar.

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden, müşterimize 31.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön