08 Eylül 2015

Turkcell Ön Ödeme İadesi Yapılmadı!

İletişim merkezlerinden birinden taahhütlü cihaz almak istedim, 200 TL ön ödeme yaparak alabileceğimi belirttiler, ön ödememi yaptım. Sonrasında işlemlerde yanlışlık yaptılar ve bana cihaz veremeyeceklerini belirttiler.

Yapmış olduğum ön ödeme olan 200 TL'nin 3 gün içerisinde yapılacağı bilgisi verildi. 3 gün sonunda Turkcell' in kendi kendine karar verip gelecek faturalarım dan kesileceğini belirttiler, bu bana sorulmadan yapıldı, tekrar form açıldı, tekrar iade için inceleme başlatıldı.

28.08.2015 günü saat 09:00'da tarafıma gelen mesajda incelemenin yapıldığı talep ettiğim iadenin 7 iş günü içerisinde hesabıma gerçekleşeceği bilgisi vardı. Bugün 07.09.2015 ve henüz hala bana param iade edilmedi.

Selin 73 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön