28 Ocak 2014 #2260587

Turkcell Olur Olmaz Herkese Numaramızı Veriyor!

Yıllardır kullanıyorum ve genel olarak kapsama alanı dolayısıyla memnundum ama son zamanlarda Turkcell'in yaptıkları sabrımı taşırıyor. 1. olur olmaz bütün tele market, saçma sapan pazarlama şirketleri, özel hastaneler, seçim kampanyaları için adaylara ve daha bir sürü ne olduğu belli olmayan 3. kişilerle telefon bilgilerimi paylaşıyor.


Gecenin bir yarısı saçma sapan mesajlar alıyorum. 2. tarifemin süresi dolmuş olmasına rağmen bana bilgi vermiyorlar. Hem özel hayatıma ve bireysel hak ve özgürlüklerime (mahremiyet hakkı) saldırı olduğunu hem de aldatıldığımı düşünüyorum, bu yüzden de Turkcell'den şikayetçiyim.

Melek 90 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 28.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Kontratlı Tarifesi ve Reklam Mesajları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön