29 Nisan 2013 #1768843

Turkcell Olmayan Vınna Fatura Gönderildi!

Şu an Turkcell şirketine ait bir mobil ınternet kullanmaktayım. Mailimi açtığımda kullandığım numaraya ait bir nisan 2013 faturası 35.50 olarak gönderilmiş. garip henüz bilgi verici açılış kutusunda 30.04.2013 tarihine kadar kullanacağınız 3.271 mb kalmıştır yazmasına rağmen yine de kesilmiş gösterilen faturayı anlamadım. ama daha büyük şok, başka bir numara ile bir fatura daha göndermişler.530736**** numarası kime aittir bilmiyorum, ama bana ait olmayan bir numaradan neden bana fatura gönderildi,bana açıklansın istiyorum.

Serpil 23 Okunma

Cevaplar

  • Serpil13 Temmuz 2013

    wınn asla ve asla reklamlarda iddia edildiği gibi hızlı internet sağlamıyor. türkiyenin en büyük şehirlerinden birinin merkezinde hem de. ayrıca geçen yıl yine iptal ettirdiğim wınn yüzünden mağduriyet yaşadım.abone merkezi personelinin bilgi yetersizliği nedeniyle. ihtiyacım bittiği gün iptal ettireceğim.

  • Turkcell Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizi 03.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön