10 Nisan 2013 #1734536

Turkcell Ölen Babamın Hattını İptal Etmediler!

2012 Temmuz'da vefat eden babamın üstüne olan Turkcell hattı iptal etmek için lazım olan belgeler olarak daha evvel bana söylenmiş olan Mirasçılık Belgesi ve diğer varislerin (annem ve kardeşim) vekaletnamelerini alarak gittiğim Turkcell İletişim Merkezi'nde yasal hakkım olmasına rağmen hattı iptal etmediler. Sebebi ölüm belgesi istemeleri halbuki sorduğumda sadece götürdüğüm belgelerin yeterli olacağını söylemişlerdi.


Zaten Mirasçılık Belgesi'nde de babamın vefat ettiğini bildiren ifade mevcut ve bu belge noter onaylı. Zaten vefat etmemiş olsa böyle bir belge neden verilsin ki? Zaten mağdur olan insanları daha da mağdur etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bravo!

Burak 114 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön