21 Ekim 2016 #6742147

Turkcell ÖİV Fazla Alınan Tutar!

GİB tarafından alınan karar ile internet hizmetleri için kullanılan TL'lere ait ÖIV'deki fazla alınan tutar Nisan-Ağustos 2016 dönemi için 5,35 TL olarak tespit edilmiştir. İade talebinizi http://www.turkcell.com.tr/tr/nakit-iade adresinden iletebilirsiniz. Bu mesaj bana 10. Ayın 2'sinde geldi linke tıkladığımda sayıda erişemiyor diye uyarı geldi. Müşteri hizmetini aradım sadece Turkcell e-mail ile dilekçe göndermem söylendi oda 2 hafta oldu neredeyse cevap yok. Yardımcı olabilecek var mı?

Hakkı 155 Okunma

Cevaplar

  • Hakkı09 Kasım 2016

    Daha cevabınız gelnedi

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Paylaştığınız bağlantıda hata bulunmamaktadır. Belirttiğiniz durum ile ilgili kontrollerinizi http://www.turkcell.com.tr/tr/musteri-iade-sorgulama bağlantısından sağlayabilirsiniz. Hata almanız durumunda tarayıcı değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön