28 Mart 2016

Turkcell Öğrenme Kulübü Aboneliği Başlatılmış!

Güncel fatura bedelini kontrol ettiğimde "içerik servisleri data kullanımı" ve "içerik servisleri içerik kullanımı" diye alakasız iki ücretlendirme fark ettim. Bugün -28/03/2016- çağrı merkezi ile yaptığım görüşmede bir abonelik neticesinde bu ücretin yansıdığından bahsedildi. İptali için iptal rehber yazıp 8896 ya SMS atmam gerektiği söylendi.

Ayrıntı sorduğumda da 212 ***3102 no.lu telefon ile görüşmem gerektiği söylendi. Bu hizmetin kim tarafından sunulduğunu sorduğumda kurum bilgisini göremedikleri aktarıldı. İptal mesajının nasıl olması gerektiği ve çağrı merkezi numaralarını gördükleri kurumun adını göremiyorlar.

Ama internette yapılan aramada ilk sırada Turkcell'in adı ve hizmet ile ilgili Turkcell linki çıkıyor. Ardında yer alan 7 adet linkte ise konuyla alakalı şikayetler var. Turkcell içinde gurur verici bir tablo olmalı.

Verilen telefon numarasında yapılan görüşmede..

Emre 178 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi31 Mart 2016

  Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 30.03.2016 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Emre28 Mart 2016

  Yeni 6S cihaz aldım Turkcell'den. Ben çok uzun yıllar Turkcell kullanıcısıyım ama artık kullanmak istemiyorum. Taahhüdümü nasıl peşin ödeyim bitirebileceğim konusunda dönüş yapmanızı istiyorum. 22 ay daha sizinle çalışmak zorunda kalmak istemiyorum

 • Emre28 Mart 2016

  Bilgim haricinde üye abone yapıldığım ve hiç faydalanmadığım bir hizmete 30 TL ödemek istemiyorum. Nereye üye olmuşum şu internet adresini verir misiniz bir bakmak istiyorum dediğimde çağrı merkezinin verdiği bilgiye bakın: Ben aboneliğinizi iptal ettim fakat wap üzerinden girerseniz tekrar üye olabilirsiniz. Zaten amacını bu. Katakulleye getirip abone etmek haftalık 10 TL kullanıcıya kazık atmak. İyi dedim pcden girip baktım. Ne kişisel merakla ne de bir google reklamı vesaire ile tıkladığım, daha önce gördüğüm bir site değil.

 • Emre28 Mart 2016

  Daha önceki şikayetlere de yazdığınız matbu bu yazıyı bekliyordum. Fakat konu ile ilgili zaten 532 çağrı merkezi ile görüştüm. Ücret iadesi konusunda yardımcı olacaksanız olun. Yoksa hiç aramanıza gerek yok. Sanal ortamda her türlü mecradan şikayetimi bildirip önümüzdeki haftada tüketici hakem heyetine başvurmayı planlıyorum.

 • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön