30 Nisan 2016

Turkcell Öğrenme Kulübü!

Saçma sapan bir şekilde bilgim dahilinde olmadan Turkcell öğrenme kulübü saçmalığına beni abone yapmıştır. Bir link tuzağı ya da onun gibi bir yöntemle bu hırsızlığı kendine yakıştırmıştır. Ödediğim haftalık 10 TL. kaç hafta ödediysem ya da henüz ödemediğim, faturama yansıdıysa paramın iadesini istiyorum.

İlham 159 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Müşterimiz ile 04.05.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimiz servisin Müşteri Hizmetlerinden destek alabilir Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İlham30 Nisan 2016

    Bir link tuzağı ya da anlamadığım bir yöntemle öğrenme kulübüne abone yapılmışım. Haftalık 10 TL ücret ile faturamı yansıtılmış. Kesinlikle bir mesaj onayı istenmedi. Ya da aranmadım. Faturama yansıyana kadar ne olduğu belirsiz bu uygulamayı duymadım. Turkcell gibi en alanında büyük şirketin bu hırsızlığı kendine yakıştırabilmesi acı bir durum. Eğer bu yöntemle alanında en büyük oluyorsa onu bilemeyecem.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön