22 Mart 2013 #1700225

Turkcell Öğrenciyi Mağdur Ediyor!

Geçtiğimiz gün arakadaşımın hattını telefona taktım ve onun hattı üzerinden internete girdim hattı çıkartıp kendi hattımı taktığımda ise mesaj geldi hattınızdan gerçekleştirdiğiniz internet tutarı 5 tl. 2 mb. daha kullanabilirsiniz. Öğrenciyiz bizz!!! Bunu buraya yazmamın tek sebebi 2 ay önce 250.tl faturamın gelmesi öğrenciyiz biz!!

Önder 30 Okunma

Cevaplar

  • Önder16 Nisan 2013

    siz beni anlamadınız galiba benim kendi hattım üzerinden olmayan bi girişten dolayı benim hattıma yansıyan faturadan bahsediyorum BEN saygılarımla..

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2013

    Cepten İnternet Paketiniz yoksa, standart mobil internet tarifesi ile aynı fatura dönemi içinde, 0-50 KB arası kullanımlarınız için sabit 0,9 TL, 50 KB - 2 MB arası için 5 TL, 2 MB-100 MB arası için 15 TL, 100 MB üzeri kullanımlarınız için ise 49 TL ile ücretlendirilirsiniz.Kullanım miktarınıza uygun bir internet paketi seçerek daha avantajlı kullanabilirsiniz.http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/internet/cepteninternet/genel.aspx linkinden internet paketlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön