02 Ağustos 2014

Turkcell "Ödüllü" Uygulaması Mağdur Ediyor

31.07.2014 tarihinde, Turkcell'den bant kaydı ile aranarak ödüllü yarışmaya katıldım. Ücret konusunda bir bilgilendirme yapılmadı. Daha sonra fark ettim ki hattımdan 3,5 TL alınmış. Müşteri hizmetleriyle görüştüm "ilgili şirket iş ortağımız, biz iade yapamayız" diyerek numara verdiler. Turkcell benim numaramı iş ortağıyla, onayım olmaksızın paylaşma hakkına sahip değildir.

Benim gibi yüzlerce mağdur burada şikayet iletmiş. Ancak hala aynı sistem işlemekte. Demek ki Turkcell müşterilerinin mağdur edilmesine kayıtsız kalıyor. Buna son vermenizi, hattımdan inisiyatifim olmadan alınan 3,5 TL'nin ivedilikle iadesini istiyorum.

Uğur 147 Okunma

Cevaplar

  • Uğur05 Ağustos 2014

    yillardir müşterisini yolunacak tavuk yerine koydu! simdi de alenen dolandiriyor! kullanmam! kullandirmam!

  • Turkcell Temsilcisi02 Ağustos 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 01.08.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön