26 Ekim 2016 #6787432

Turkcell Ödenmiş Faturanın Ödenmemiş Görünmesi

21 Eylül 2016 tarihinde Turkcell faturamı ödemek için Turkcell bayine gittim. 2 adet faturam olduğunu söylediler ikisini de ödeyeceğimi söyleyip iki fatura tutarını nakit olarak kasada ki personele verdim. Eve geldiğimde dekontta tek fatura tutarının yazdığını görünce tekrar ödediğim bayiye gittim. 3 gün müdürümüz yok diye oyalandım numaramı alıp arayacağız dediler fakat aranmadım. Tekrar gittim kamera kayıtlarını inceleyeceğiz dediler 2 hafta boyuncada kamera kayıtlarını inceleyeceğiz diye oyalandım. İki hafta sonrasında ise kamera o saatleri çekmemiş yapılacak bir şey yok diye cevap aldım. Turkcell müşteri hizmetlerinden şikayet dilekçesi oluşturdum ve yine sonuç alamadım. Müşteri hizmetleri bayiye bayi müşteri hizmetlerine paslıyor bu arada adıma kayıtlı oğlumun kullanmış olduğu hattı da kullanıma kapatarak beni çok mağdur durumda bırakmışlardır. Ve hala bir çözüme ulaşmamıştır.

Filiz 129 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 03.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön