21 Şubat 2013

Turkcell Ödenmiş Borcu Tekrar İstiyor!

Turkcell faturalı hat kullanırken başka operatöre geçiş yaptım, son fatura 45 gün civarı gibi bir süre sonra ödenebiliyor dediler. Bende yaklaşık 45 gün sonra baktığımda borcum görünüyordu ve ödedim. Geçtiğim operatörlerin yetersizliğinden dolayı tekrar geri döndüm ve turkcell internet şubesini ilk açtığımda baktım ki o fatura borcu tutarının aynısı hala borç olarak görünüyor.


Neyse ki bankanın internet şubesinden ödediğim için dekontum da duruyor. Bu faturanın ödenmiş olarak görünmesini ve güncel fatura tutarımdan düşmesini talep ediyorum. Dekontum şu anda mevcuttur./

Haluk 65 Okunma

Cevaplar

  • Haluk22 Şubat 2013

    İki ayrı tarifeyi faturama yansıtmışlar bunu nasıl becerdiler bilmiyorum ama fatura tutarından düşüleceğini söyledi müşteri hizmetleri. Cep telefonuma kullanmadığım ayın fatura detayı mesaj olarak geliyor ama üzerinize kesilmiş bir fatura bulunmadığını söylüyorlar. Bekleyip görücez.

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizi 22.02.2013 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön