02 Mart 2013

Turkcell Ödenmiş Borca Tekrar Fatura Gönderimi!

Temmuz:89, Kasım 95, Aralık (kasımın faizi) 8. 50 borç vardı.Ocak 16 da tamamını ödedim borcumu kapattım. Zaten hat kapalıydı tahahütlü olduğu için ödedim.Aradığınız numara kullanılmamaktadır diyordu.Riske atmamak için hattı faturasız başka operatöre çevirdim.


Mesaj geldi ödenmemiş 1 adet faturanız vardır ödendi ise dikkate almayın diye. Baktım şubat ayına 85 tl fatura gelmiş. Siz ne yapmaya çalışıyorsunuz?.Benim başka işim yok sürekli olmayan faturalı hattımı ödeyeceğim size.

Fatma 57 Okunma

Cevaplar

  • Fatma06 Mart 2013

    Müsait olmadıgım zaman aradınız açamadım.En kısa sürede tekrar bana ulaşırsanız sevinirim.

  • Turkcell Temsilcisi04 Mart 2013

    Müşterimizi 04.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön