08 Haziran 2015

Turkcell Ödemeli Arama Servisindeki Sorun!

08.06.2015 tarihinde yaklaşık olarak saat 13:59'da müşteri hizmetlerini arayarak Ö**** hanım ile 10 dakika görüşmemin sonunda öğrenmiş olduğum faturama yansıtılan 12 TL'lik ödemeli arama servisi ücreti hakkında yazıyorum.
Ekteki fotoğrafta Turkcell'e yazmış olduğum şikayet mektubunun bir kopyasını bilgilerinize sunarım.


Her şeyi detaylı olarak anlattım.

Semih 1.452 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Haziran 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön