06 Mart 2013 #1668704

Turkcell Ödemede Erteleme Yapılmadı!

Turkcell iletişim merkezinden 1 ay önce telefon aldım.Telefonu kredi kartıyla taksitli ve iki ay ertelemeli olarak aldım, fakat erteleme yapılmamış ve bu ay taksiti ekstreye yansımış. Gidip söylediğimde yardımcı olacaklarını söylediler aradan bir hafta geçmesine rağmen hala hiç bir konuda yardımcı olmadılar.


Sürekli yarın gel öbür gün gel diyerek oyalıyorlar gönderiyorlar başlarından. İnsanları ürünü satana kadar yanıltıyorlar sattıktan sonrada bir sorun olduğunda hiç yardımcı olmuyorlar. Telefondan da memnun kalmadım yine aynısını yaptılar.

Pelin 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Mart 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden satın alınan cep telefonu ile ilgili ödeme süreçleri ,oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön