31 Ekim 2016 #6823785

Turkcell Ödeme Sorunu

10.10.2016 16.18 saatlerinde Vip Sektör KOBİ Gümüş alışveriş firmasından bana gelen mesajlara hiçbir onay vermediğim halde Turkcell hattımda tanımlı olan mobil para üzerinden 70 TL ödeme yapmış olup bunu da hattıma yansıtmıştır. Turkcell'e irtibata geçtiğimde ekranlarında Vip'ten gelen mesajlara cevap verilmediğini ve onay vermediğimi görüyor ve bizim yapabilecek bir şeyimiz yok deyip işin içinden çıkıyorlar. Nasıl olur da Turkcell ekranında onay görmediği bir işleme ücret ödeyebiliyor ve bana bizim Yapacak bir şeyimiz yok diyebiliyor?

Erkan 160 Okunma

Cevaplar

  • Erkan03 Kasım 2016

    Turkcell beni arayıp bana ilk başta ne dedilerse aynı şeyleri tekrarladılar yani hiçbir çözüm yok hatta bana şimdi de sistemde evet yazdığınız görülüyor dediler ilk aradığımda ise sistemde onay mesajınız gözükmüyor yani onay vermemişsiniz dediler nasıl oluyor da ekranda onay gözükmüyor şikayet yazdığımda onay gözüküyor oluyor gerçekten hayret bir durum bana ilk aradığınızda görülmemiştir 24 saat içinde ekrana düşüyor dediler fakat 24 saatt değil işlem yapılalı 11 gün olmuştu hangi 24 saatten bahsediyorsunuz hepsi düzmece yaptıkları hatayı bana yıkmaya çalışıyorlar ve bu konuyla alakalı sadece ben değilim bnden önce de şikayetler olmuş ve bunu bile bile Turkcell hesabımdan ödeme yaptı yazık

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 02.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön