07 Şubat 2014 #2281944

Turkcell Ödeme Günümü Değiştirmiyor!

Üzerime kayıtlı bir taahhüt olduğu için size bağlanmış durumdayım ama biter bitmez firmanızdan kurtulacağım. Böyle uygulamalar görmedim. Ben maaşımı 10'undan 10'una alıyorum , o yüzden de ödemelerimi geciktiriyorum..Ne sizi mağdur edeyim ne de kendim mağdur olayım değiştirelim gününü diyorum..Efendim olmazmış üzerinde hattın taahhüt varmış. Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti? Ben neredeyse 15 yıldır Turkcell'liyim verilen cevaba bak. Üstelik amaç kurumumu da mağdur etmemek.

Ebru 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 07.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Dönem Değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön