19 Mart 2013

Turkcell Ödediğim Faturanın İkinci Kez Tahsilatı İsteniyor!

18/01/13'de Avea operatörüne geçtim.11/01/13 tarihinde 78 tl bu güne kadar konuşma tutarınız son bir kaç güne ait konuşmalarınız bu tutara dahil değildir mesajı geldi.Fatura kesim tarihim her ayın 25'idir. İst. B.evler yayla Turkcell Yaşarlar iletişime 25 ocak-7 şubat arasındaki bir tarihte gidip sormak kaydı ile 83tl ocak ayı ödemesi yaptığım halde şimdi makbuzumu bulamadığım için ikinci kez tahsilat yapılmak isteniyor.Gerekçe operatör değiştirenlerin güya son ay faturası biray atlayarak gelirmiş yani şubatta faturası kesilirmiş.Ocakta fatura çıkmaz denildiği halde ocakta tutar mesajı geliyor ama şubatta fatura olarak ikinci kez tahsil edilmek isteniyor.

Elif 46 Okunma

Cevaplar

 • Elif16 Mayıs 2013

  SİZİ BİMER'e BİDİRECEĞİM

 • Elif01 Mayıs 2013

  son fatura kesim tarihinden geçiş yapılan tarih aralığına kadar olan döneme ait yani 5 ocak 5 şubat tarih aralığına ait faturayı ödemiş olduğum halde ödeme makbuzum cüzdanım ile birlikte çalındığı ve bu ilgili karakolca tutanakla sabit olduğu halde 82 küsür değerindeki ödenmiş bu faturayı tekrar tahsil etmek istiyorsunuz sıkıntı burda anlatamıyorum ciddi delirtirsiniz insanı bi bakın araştırın ya öyle cevap yazın ilgili TİM Bahçelievler yayla şubesinde ödeme yapılmıştır acilen ödememin onlardaki kopyasını bulmanızı talep ediyorum ACİLLLLLLLLLLLLL

 • Elif20 Mart 2013

  son fatura kesim tarihinden geçiş yapılan tarih aralığına kadar olan dönemdeki görüşmeler için eski operatör tarafından kesilen faturayı ödemiş olduğum halde bu faturanın makbuzu elimde olmadığı için tekrar benden tahsil etmeye çalışıyorsun turcellllllllll anlatamıyor muyum yoksa laf olsun diye mi cevap yazıyorsunuz ????????

 • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2013

  Numara taşıma işleminde,son fatura kesim tarihinden geçiş yapılan tarih aralığına kadar olan dönemdeki görüşmeler için eski operatörünüz tarafından fatura kesilmektedir.Kesilen faturaya tarifenin sabit ücreti de yansıtılmakta olup, kayıtlı olan adrese gönderim sağlanarak bilgilendirme yapılmaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön