21 Ocak 2014 #2248180

Turkcell Ödediğim Faturaları Tekrar Ödetti!

Ben 08 Aralık 2013'te Yeşilköy Turkcell bayisine gittim.Gitmemin sebebi daha önce ödediğimi bildiğim ancak ödeme fişini kaybettiğim bir faturanın bana tekrar ödettirilmesi.O gün Turkcell'deki 34 09 ile biten telefonumun haricindeki tüm hatların bakiyesini nakit ödeyerek iptal ettirdim.Ancak fişimi kaybettim.Oradaki müşteri temsilcisine özellikle sordum.Başka bakiyem var mı diye?Bana ait diğer hatların iptal edildiğini ve başka da borç olmadığını söyledi.Hatta kamera kaydı var ise bakabilirsiniz.Ancak bana sonradan gördüğüm bir mesaj gelmiş.Bu hatta ait eylül,ekim ve Aralık faturaları ödenmemiş denildi.Eğer ödemezsem yasal süreç başlayacağı bildirildiği için bugün tekrar ödemek zorunda kaldım.

Zeynep 217 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep22 Ocak 2014

    Müşteri temsilciniz ile görüştüm.Hiçbirşey değişmedi.Çünkü ben nakit ödeme yaptığım fişi size gösteremiyorum.Çünkü verilen fişi kaybettim.Zaten verdiğiniz fiş banka slibi gibi.3 gün sonra siliniyor.Silinince de okunmadığı için atıyorum mecburen.Neden faturalar tahsil edilirken her firma gibi makbuz vermiyorsunuz? Turkcel mağazalarında nakit ödeme yapılmamasını herkese tavsiye ediyorum.Çünkü nakit ödeme yaptığım faturalar bir süre sonra ödenmedi diye bildirilmektedir.Bu sene 3 kere durduk yere bu şekilde fatura ödedim.Nakit ödemelerin fişleri kayboluyor diye mağazalarda bir sürü üç kağıt dönüyor.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 22.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön