11 Mayıs 2013 #1791644

Turkcell Ödediğim Fatura Ödenmedi Görünüyor!

Geçen hafta Sanayi Mah. üzerindeki Yıldırım İletişim Merkezinde faturamı yatırdım. 2 gün sonra faturam ödenmediği gerekçesi ile hattım kapandı. Kapanmasıyla birlikte konuyla ilgili bilgi almak için mağazaya gittim. Mağaza müdürü dahil hiç kimse bu konuyla ilgilenmedi.


Müşteri hizmetlerini arayarak şikayetimi bildirdim. Maksimum çözüm süresindeyim. Hattımın kapanmasından 2 gün sonra tekrar mağazaya gittim. Mağaza müdürü ve fatura ödeme işlemimi yapan görevli ile görüştüm. İşlemimi yapan görevli, olayın yaşandığı gün ''onay'' tuşuna basmadığını söyledi. Turkcell gibi büyük ve kaliteli bir kurumun bünyesinde bu tür çalışanları bulundurmamalı. Hattımın kapalı olduğu 2 günlük mağduriyetim nasıl giderilecek.

Kübra 856 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Müşterimizin müşteri hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 17.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize talebinin değerlendirildiği, bayi hakkında gerekli aksiyonların alınacağı bilgisi aktarılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön