10 Eylül 2013 #2005002

Turkcell Ödediğim Borcu Tekrar İstiyor!

2001 yılında Turkcell hattı aldım. Faturalarımı ödemediğimden hakkımda 2006/2530 icradaki daha sonra ilgili hukuk bürosunu arayıp yaklaşık 800 bin lira borcu kapadım. Makbuzlarımı bunları birkaç yıl sakladım ancak Turkcell İstanbul'daki YBS Dönmez Hukuk Bürosuna yetki verip dün bana bir borç tebligatı gönderdi.


Israrla ödemeyi yaptığımı benden makbuzu istediler ama aradan 6 yıl geçmiş. Turkcell'i aradım bilgi veremiyoruz dediler. Hukuk bürosunu aradım onlarda bilgi için Turkcell'i arayın dediler. Yani anlayacağınız ödeme yapmış olsanız bile Turkcell 10 yıl aradan sonra aynı borcu tekrar istiyor vermediğinizde icraya veriyor.

Adnan 98 Okunma

Cevaplar

  • Adnan18 Eylül 2013

    evet cevapta yazdıkları gibi 17.09.2013 tarihinde arandım .. haksızca 8 yıl sonra ve 2006 da 800 bin lira borcumu yetkilendirdikleri hukuk kurumuna odediğim halde tekrar 8 yıl sonra 377 lira gibi bir borç tebligatı aldığımı ve 2006 yılında ödeme yaptığım hatta odemeden sonra tarafıma ''BORCU YOKTUR'' diye resmi yazı yazdıkları halde neden 8 yıl sonra tekrar borç çıkarıldığını ve aradan gecen 8 yıda bu haksız borca dair neden hiç bir tebligat yapılmadığını sordum .. arayan turkcel bu soruma tek bir cevap bile vermedi.. konuyu yasal sürece taşıdığımı ve tüketici hakları hakem heyeti ve 2006 da benden bu parayı alan hukuk bürüsu ile 2013 te tekrar tarafıma borç tebligatı çıkartan ve paramı alan istanbul dönmez hukuk börosu hakkında hem barolar birliği nezdinde hemde mahkeme nezdinde yasal süreci başlattım .. bu sayfaya cevap verdiklerini yazan TÜRKCEL KURUMU hala doğru konuşmamakta .yaptıkları tek şey sadece dinleyip bilgi yok demekle yetiniyorlar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 17.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yasal Süreç hakkında hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected]kcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön