09 Ağustos 2016

Turkcell Numaramın 3. Kişilerle Paylaşılması

9 Ağustos 2016'da eşim kimim.Mobi.com adresine ismini yazıyor. Telefon onun adına olmamasına rağmen telefona şifre geliyor ve bu şifrenin girilmesiyle birlikte hattımdan lira kesildiğine dair mesaj geliyor. Durumu Turkcell iletişim merkezine sorduğumuzda bilgilerimizi paylaştıklarını itiraf ediyorlar. Turkcell nasıl oluyor da benim onayım olmadan numaramı ve bilgilerimi başka firmalarla paylaşıyor? Kendi müşterisini dolandırıcılara teslim ediveriyor. Bu haksızlıktır!


Yasal yollardan hakkımı arayacağım. Ben Kayseri Özel Bahçeşehir Okulları Müdürüyüm. Binlerce öğrencimiz ve velimiz var. Hepsine Turkcell'in bu sorunum çözülmezse anlatacağım. Hattımı iptal edeceğim, bu sorunu hem Facebook'ta, Twitter'da tüm sosyal medyada paylaşacağım.

Duran 103 Okunma

Cevaplar

  • Duran'ın Teşekkür Mesajı15 Ağustos 2016

    Sorunumun çözüm aşamasında bana yardımcı olduğunuz için teşekkürler...

  • Turkcell Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 11.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön