21 Şubat 2013

Turkcell Numaramı Taşımama Rağmen 2 Aydır Fatura Geliyor!

Hattımı 5-10 Ocak 2013 tarihleri arasında Avea ya taşımama rağmen 2 aydır hala fatura geliyor. Hiçbir taahhüdüm, kampanyam vs vs kalmamasına rağmen Turkcell operatörü kullanmamama rağmen geçen ay 80 tl civarında bu ay 13,90 tl fatura geldi. Acaba bir zamanlar Turkcell hat alarak hayatımız boyunca bu firmaya aylık düzenli bir faturamı ödemek zorundayız. Mecbur muyuz Turkcell operatörü kullanmasak da fatura ödemeye? Elimde Turkcell hattımız olmadığı için ne sabit hattan nede diğer operatörlerden 4440532 ye ulaşamıyorum.

Murat 62 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2014

    Müşterimiz ile 30.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön