Turkcell  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Turkcell Numaramı 13 Gündür Taşıyamadı

1.569görüntüleme
Emin
Emin 12 Kasım 2020 12:51

Uzun zamandır ** abonesiydim ve Turkcell' e geçmeye karar verdim. 31.10.2020 tarihinde internet üzerinden numara taşıma başvurusu yaptım. Kurye ile sim kartın teslim edileceği ve sadece kimlik ile adresi gösterir bir evrak istediler.  04.11.2020 tarihinde kurye geldi, sim kartımı teslim etti, gerekli evrakları teslim ettim ve kuryedeki sözleşmeye de imza attım. 04.11.2020 tarihinde müşteri hizmetlerini (mh) aradım ve hattımın ne zaman açılacağını sordum. Ancak sim kartımın bana teslim ettiklerinden bile haberleri yoktu. Daha sonra bana hattın 2 gün içerisinde açılacağını ilettiler.

06.11.2020 tarihinde evraklarınızda eksik vardır, kurye tekrar gelip evrakları tamamlayacaktır diye mesaj geldi. Bunun üzerine  aradım ve eksik evrakların ne olduğunu işlemin uzamaması için mail ya da başka yollarla nasıl ulaştırabileceğimi sordum. Ancak mesajdan haberleri bile yoktu. Şikayetim üzerine gerekli departmana acil koduyla bilgi geçtiklerini ve size 48 saat içinde döneceklerini söylediler. (113095046 takip numarası ile) Tabi ki dönmediler.

09.11.2020 hattımı numara taşıma yoluyla Turkcell'e geçmek ister misiniz diye beni   aradılar (şaka gibi)   Aynı gün ben müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve durumun ne olduğunu aranmadığımı sordum. Operatör gerekli şikayeti oluşturduğunu ve ilgili departmanın geri dönüş yapacağını söyledi. Ancak geri dönüş olmadı.

10.11.2020 ve 11.11.2020 tarihlerinde aramama ve şikayetimi iletmeme rağmen konu ile ilgili departman geri dönüş yapmadı ve hala hattım açılmadı. İnternetten başvuru yaptığım için iletişim hizmet mağazaları da ilgilenmiyor. Bir an önce hattımın açılmasını istiyorum ama hiçbir sonuç alamıyorum.

Turkcell Logo
Turkcell12 Kasım 2020 12:51

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

Turkcell Logo
Turkcell13 Kasım 2020 13:35

Değerli Müşterimiz, Öncelikle iletişimde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Turkcell ailesi olarak size tüm kanallarımızdan eksiksiz ve kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Her noktada memnuniyetinizi sağlamak bizim önceliğimizdir. Müşteri hizmetlerimize yapmış olduğunuz başvurunun çözüm süreci devam etmektedir. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

Emin
Emin13 Kasım 2020 13:46

Zaten anlatmaya çalıştığım çözüm sürecinin bu kadar uzamaması ile ilgiliydi, ben bu cevabı 2 haftadır mütemadiyen alıyorum zaten. Ümit ediyorum ki başvurum "CERN" den donmez!

Emin
Emin13 Kasım 2020 13:48

"Uzaması"

Emin
Emin16 Kasım 2020 12:22

Hattımın açılamama sürecinin 17. Günü, şikayetim hiçbir şekilde karşılık görmedi. Yetkili kişi ile görüşememek ve durum ile ilgili hiçbir şekilde hiçbir operatörden bilgi alamamak günümüz iletişim şartlarında inanılmaz gerçekten!

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler