15 Şubat 2013 #1632544

Turkcell Numaralarımızdan Ekstra Para Kazanıyor!

Her gün bir sürü kampanya telefonu alıyorum. Bununla ilgili Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmak istedim ama maaşallah oraya bağlanırken hiç kolay olmuyor. Oysa onlar sayesinde tüm kampanyalar anında beni buluyor. Sonunda ulaştığımda bunun Turkcell'in normal uygulamasını olduğunu söylediler ve kapattık bu tür kampanya aramalarına.


Benim sorunum Turkcell sanki bizim konuşmalarımızdan hiç ücret almıyormuş gibi default olarak nasıl başka şirketlerin bizi arayıp bu şekilde rahatsız etmesine izin veriyor. hepimizin işi var gücü var. bir faturayı ödemedim sanıp açıyorum bir kampanya çıkıyor. Turkcell in benim özel hayatıma müdahale etmeye bu kadar hakkı yok.

Sezai 69 Okunma

Cevaplar

  • Sezai16 Şubat 2013

    Buradaki şikayet müşteri hizmetleri ile ilgili değildir. Biz isteyince bu servis kapanıyor. Ancak benim iznim olmadan başka firmaların beni araması son derece rahatsızlık verici. Turkcell zaten bizim faturalarımızdan para kazanıyor. Tanımadığım insanların sürekli beni rahatsız etmesine dayalı bir şirket politikası hoş değil. Default olarak bu servis zaten kapalı olmalı. Turkcell müşterisi kendi tanıdıkları ve istediği insanlarla konuşmak için bu numarayı arıyor ve konuşmasının karşılığını alıyor. benim telefon numaramı vermediğim birisinin beni araması etik değil.

  • Turkcell Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizi 16.02.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön