03 Eylül 2013

Turkcell Numara Taşıyana İlave Fatura Gönderiyor!

Turkcell hattımı başka bir operatöre taşıdım. Taşıma işlemim 27.07.2013 tarihinde gerçekleşti. Benim tarifemin kesim tarihi ise 25.07.2013 imiş. Turkcell bu yüzden bir aylık tarife tutarının tamamını fatura etmiş. Yani 2 gün için yaklaşık 36,00 TL ödemem gerektiğini söylediler.

Ancak aynı Turkcell ilk ay faturasını, kullandığım gün hesabıyla benden tahsil etmişti. Turkcell'e geçerken veya tarife değiştirirken yaptıkları kulanım gününe göre hesaplamayı, nedense operatör değiştirirken yapmadılar. Bunun büyük bir haksızlık olduğunu düşünüyor ve ilgililere şikayetlerimi teessüfle bildiriyorum.

Bülent 48 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 13.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, Mobil Numara Taşıma süreci hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Bülent13 Eylül 2013

    Hala sorunuma bir çözüm üretilmedi. Beylik cümlelerle sorunumu askıda bırakıyorlar. Bu ise beni bu firma ve ürünlerine soğutuyor.

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön