04 Eylül 2013 #1993370

Turkcell Numara Taşımamı Reddediyor!

Turkcell numaramı başka bir operatöre taşımak için başvuru yaptım ancak Turkcell '' hattın kullanıcı bilgileri güncellendiğinden dolayı numara taşımamı reddediyor''. Ben isim değişikliğinden dolayı 6 senedir kullanmakta olduğum hattın kimlik bilgilerini 27. 05. 2013 tarihinde Turkcell iletişim merkezinden güncelleme yapmıştım ancak Turkcell bunu hat sahibi deviri olarak kaydetmiş ve 01. 10. 2014 tarihine kadar numara taşıma yapamayacağımı söylüyor. Yani bir buçuk yıl boyunca.


Başka operatörlerden sorduğumda hat kullanıcı bilgilerini güncelledikten 90 gün sonra numara taşınabileceği bilgisini verdi. Ben bilgilerimi güncelleyiyp 90 gün sonra numara taşımak için başvuru yaptım ama Turkcell reddetti.

İkram 80 Okunma

Cevaplar

 • İkram21 Ekim 2013

  Yine aynı şeyi söylediler Ekim 2014 Tarihine kadar numara taşımayı reddediyormuş.

 • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 16.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Devir işlemi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • İkram10 Eylül 2013

  4 Eylülde yazdığım şikayete hala cevap alamadım. Bu mu hizmet kalitesi? Diğer operatörlerle farkı?

 • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön