15 Temmuz 2013

Turkcell Numara Taşımama İzin Verilmiyor!

Açık hat olarak aldığım hattımı yaklaşık 5 ay önce BTK'nın 26/09/2012 tarih ve 2012/DK-14/453 karar nolu kararı uyarınca üzerime aldım. Aradan 4 fatura dönemi geçtikten sonra numaramı taşımak istedim ama Turkcell izin vermedi. Hattın yasal sahibi güncellendiği için 01/10/2014'e kadar hattın taşınamayacağını söylediler.


BTK'nın ilgili kararında numara taşımanın olmayacağına dair herhangi bir kısıtlama olmamasına rağmen taşımayı gerçekleştirmiyorlar. Müşteri temsilcisinden durumun yazılı olduğu karar numarasını istediğimde BTK'nın sitesine bakmamı söylüyorlar. Numaramın taşınmasına izin verilmesini yada durumun yasal dayanağının tarafıma iletilmesini istiyorum.

Tuba 58 Okunma

Cevaplar

  • Tuba19 Temmuz 2013

    kesinlikle memnun değilim.

  • Tuba19 Temmuz 2013

    Şikayetim klasik bir cevapla reddedildi. İstediğim belgeleri de vermediler.

  • Turkcell Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön