01 Şubat 2016

Turkcell Numara Taşıma Sorunu!!

v***' dan hattımı Turkcell taşıdım 31.01.2016 saat 06.44 itibari ile mesaj geldi ve hattı kullan bileceğim söylendi fakat hattı taktıktan sonra V***hatlı numaraların beni arayamadığını fark ettim, ben arama yapabiliyorum Av*** ve Turkcell hatlar da beni arayabiliyor fakat v*** hattından gelen aramalarda karşı tarafa böyle bir No. Kullanılmamaktadır deyip tel kapanıyormuş.

Pazartesi günü için çok önemli bir telefon bekliyorum, bu sorun bende Turkcell karşı bir güvensizlik yarattı, eğer sorun bugün itibari ile çözülmezse mağduriyetimin hukuki olarak karşılanması için gerekli yerlere dava açacağımı belirtirim. Lütfen bu sorun en kısa zaman çözüm çağrı merkezi bu konuda kayıt açtı...

Gökhan 70 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Şubat 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Gökhan02 Şubat 2016

    Sorun çözülmedi bekliyorum Turkcell gibi bir firmadan bu tarz bir şey beklemezdim yasal sürede numaram taşınmadığı için tüketici hakem heyetine gitmeyi düşünüyorum

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön