22 Nisan 2013 #1756805

Turkcell Numara Taşıma Sonrasında Haksız Fatura Gönderdiler!

Turkcell fatura kesim tarihim olan 20.04.2013 tarihinde Diğer operatöre numaramın taşınma işleminin gerçekleştiği ile ilgili sms geldi aynı gün Turkcell den de taşıma öncesinde kullanmış olduğum tarifenin hattıma yüklenmiş olduğunu belirten sms geldi. Turkcell de yaptığım görüşmede 1 aylık faturamın kesildiğini öğrendim. Kapatılmış kullanamadığım bir hat için fatura kesilmiş olmasını yaklaşık 15 sene kullandığım ve yine fatura ile ilgili bir sorun nedeni ile numaramı taşıdığım Turkcell ailesine yakıştıramadım.

Caner 29 Okunma

Cevaplar

  • Caner25 Nisan 2013

    Turkcell' in yazmış olduğu yanıta göre fatura kesim tarihi ile aynı gün saat 06:00' da numara taşıma işlemi gerçekleştirildiğinden 6 saatlik daha Turkcelli olmak 35 TL' ye mal oldu bana... Dedikleri gibi hayat paylaşınca güzel

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Numara taşıma işleminde,son fatura kesim tarihinden geçiş yapılan tarih aralığına kadar olan dönemdeki görüşmeler için eski operatörünüz tarafından fatura kesilmektedir.Kesilen faturaya tarifenin sabit ücreti de yansıtılmakta olup, kayıtlı olan adrese gönderim sağlanarak bilgilendirme yapılmaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön