19 Aralık 2013

Turkcell Numara Taşıma Sonrasında Haksız Fatura Gönderdi!

Yıllardır operatörlük hizmetlerini kullandığım Turkcell hizmetinden başka operatöre numaramı taşıma işlemi yaptım.Ama işlemlerimin tamamlanması süresi nasıl oluyor da fatura kesim tarihimin ilk saatlerine (gece 01:00) denk geliyor.

Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmeye istinaden kullanmayacağım 1 fatura miktarı adıma borç olarak düzenleneceğini öğrendim ve bunun kendilerince yasal haklarını olduğunu savunuyorlar.

Yıllarca kendilerinin müşterisi olduğum halde 2 kuruş para için yaptıkları bu davranış karşısında hakkımı arayacağım. Daha öncede başka bir operatörde bu tarz bir işlemim oldu ve böyle bir durum ile karşılaşmadım. Turkcell kalitesini gösterdi.

Birol 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön