03 Şubat 2014 #2273028

Turkcell Numara Taşıma Sonrası Ücret İadesi Yapmıyor

Hattımı Turkcell'den başka bir operatöre taşıdım. Hattımda kalan ücretin iadesi için Turkcell'den SMS gönderildi. Fakat, başvuru için www.turkcell.com.tr adresinde aramalarım sonucu ulaştığım sayfada ücret iadesi olmadığı yazıyor. Dolayısı ile almam gereken iade için başvuru yapamıyorum. 532 no'lu iletişim hattını ararsam, zaten iade alacağım kadar TL harcaması yapacağım için aramıyorum.

Serdar 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 03.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Kalan TL Bakiyesi ve Vergiler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön