14 Ocak 2015

Turkcell Numara Taşıma Sonrası Ücret İadesi Yapılmıyor!

Hattımı 4 Ocak tarihinde Turkcell'den V**'a taşıdım, geçiş 4 Ocak'ta oldu. Ertesi gün Turkcell'den gelen mesajda hattımda kalan 100 küsur TL talep edebileceğimi belirten bir mesaj geldi. O gün denediğimde bu ücret iadesi sayfamda gözükmedi, sadece 0,40 kuruşluk bir iade vardı. Sisteme düşmemiştir diye 10 gündür her gün denedim ancak Turkcell'in para iadesi yapma gibi niyeti yok sanki. Konuyla ilgilenilmesini ve para iademin gerçekleşmesini talep ediyorum.

Serhat 194 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 15.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kalan TL iadesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Serhat14 Ocak 2015

    Bilgilendirmeyi bekliyorum. Teşekkürler

  • Turkcell Temsilcisi14 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön