26 Mart 2013 #1708055

Turkcell Numara Taşıma Sonrası Fatura Geldi!

Anlaşılan senden ayrılmak da kolay değil. Bana hat taşıma sonrasında gönderdiğin 00120130263****nolu 79 liralık fatura nedir? Bir faturanın dönemi nasıl 20/12/2012-19/03/2013 olacak şekilde 3 ayı kapsayabilir??


Ayrıca bir sonraki fatura tarihi 5 Mayıs 2013 nasıl oluyor artık A***'ya geçmişken ben.
Bu nasıl ciddiyetsizlik diyemeyeceğim zira alıştım artık senden ne gelirse sinirlenmemeye.


Ama Mayısta fatura gelirse şaşırmam. Faturamı derhal iptal et. Kimsenin zamanını bu şekilde almaya hakkın yok!

Özcan 66 Okunma

Cevaplar

  • Özcan16 Nisan 2013

    Turkcell aradı beni. Yurtdışında olmadığım süre boyunca TÜM PAKETLERİMİ İPTAL ETMİŞ OLSAM DA aylık 10-15 lira ücret aldıklarını ve bu faturanın kaynağının TELEFONUMU HİÇ KULLANMASAM DAHİ aldıkları bu HAKSIZ ÜCRET'TEN kaynaklandığını belirttiler. Bu nevi HAKSIZ KAZANÇLAR Turkcell'i zengin eder mi bilmiyorum ama HERKESE TURKCELL'DEN UZAK DURULMASINI sadece söylemiyorum aynı zamanda bu yaşadıklarımı ETRAFLARI İLE PAYLAŞMAYA DAVET EDİYORUM.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön