12 Şubat 2014 #2290513

Turkcell Numara Taşıma Sonrası Fatura Çıkardı

Turkcell hattımı 12 senedir kullanıyordum. Faturalıya geçtim. Son bir senedir 21 tl'lik olan. Geçmez olaydım. Yok başka operatöre mesaj çektim para, yok banka mesajı para, telefon fatura ücreti 27- 28 tl'den aşağı inmedi. Sonunda sene bitti faturalıyı hazır karta çevirdik. İptal edip başka yere geçelim dedik geçtik, sen misin geçen neymiş efendim senelik fatura hattın devlete ücreti varmış 1.3 tl onu eklemiş, gelen son fatura 44 küsür. Ben direk geçmedim faturalıyı kapattım, hazır kartta geçtim sonra öbür şebekeye geçtim. Madem vardı borcum hazır katta geçerken alsaydın dedim. Aynı nakarat geçiş yaptınız toplam senelik 1.3 tl ücret devlet mağdur olmasın.

Fatih 68 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 13.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön