22 Ocak 2014

Turkcell Numara Taşıma İşlemini Uzatıyor

Turkcell kamu hattım 12 aylık süre bitimi sonrasında 55 tl'ye yükseldi. Bende gittim abone merkezine hattımı kontörlüye geçirdim işlemler tamam dendi. Sonra gittim başka bir operatöre numaramı taşımak istiyorum dedim evrakları doldurdum onayı verdim. Turkcell'den sms geldi bir gün sonra numara taşıma talebiniz olduğu için kontörlü tarifeye geçiremiyoruz :D Araştırdım neden böyle yaptılar diye numara taşımada 6 günlük maximum süre varmış ocak 20'de verdim geçiş talebini 25'inde fatura kesilecekmiş fazladan bir fatura kesebilmek için böyle uyanıklığa yatıyorlar bekleterek. Kontörlü hatta geçiş talebim önce olmasına rağmen 48 saatlik onay süresi koymuşlar kontörlüye geçebilmek için.

Alaaddin 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 24.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Mobil Numara Taşıma hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Alaaddin23 Ocak 2014

    Sms geldi 25 inde saat 02:50 de yeni operatör e geçiş işlemi yapılacak mış ! yeni fatura kesildikten sonra tabiki ve 2 saat için bir aylık bedel ! Ben burada kontörlü hatta geçiş talabimin bekletilmesinden şikayetçiyim. Arkadaşlara tavsiyem önce kontörlü hatta geçiş işlemini tamamlayın sonra hat taşıma işlemini başlatın...

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön