11 Temmuz 2016

Turkcell Numara Taşıma İşlemi Olmadı!

02.07.2016'da numara taşıma talebi ile Turkcell merkezine gittim işlemleri yaparak hattımı teslim ettiler. Ancak Turkcell hattım 9 gündür açılmadı. Konuyla ilgili Turkcell iletişim merkezini aradım, bir hata olduğunu ve bunun karşı taraftan kaynaklanabileceğini söylediler.


Konuyla ilgili başvuru yaptığım Turkcell bayiisine gittim, onlar da hatanın olmadığını sistemsel bir sıkıntı olduğunu belirttiler. Kimseden net cevap alamadım. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Burak 137 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi15 Temmuz 2016

  Müşterimiz ile 15.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Burak13 Temmuz 2016

  Maalesef Turkcell tarafından sorunum halledilmedi hala aynı sorunu yaşamaktayım ne bir arayan ne bir bilgi veren olmadı sözde Türkiye'nin kaliteli operatörü. Daha bir numara taşıma işlemi yapamıyor. O kadar kağıt imzaladık şimdi o imzalı kağıtlar ne olacak.

 • Burak11 Temmuz 2016

  Bu sorunun çözümü ile ilgili en kısa sürede bilgilendirilmeyi bekliyorum

 • Turkcell Temsilcisi11 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön