27 Ağustos 2015

Turkcell Numara Taşıma İşlemi Hakkında!

Temmuz 2015'in son haftası Avea olan hattımı Turkcell'e taşıdım.
Yeni hattımı alıp dükkandan uzaklaştım 3 gün sonra hattımı LG g3 marka telefonuma taktığımda hat takılmadı olarak gösterip hattı çalıştıramadım.
Bunun üzerine müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah ederek bir çözüm üretmeleri konusunda kendilerinden yardım istedim.
Bana bir şey yapamayacaklarını ve 19 TL vererek 128 KB bir hat almam gerektiği söylediler bunun üzerine bende neden bana 128 kb hat verilmediğini sorduğum da ise taşıma esnasındaki personelin boşluğuna gelmiştir gibi komik bir cevapla karşılaştım.
Kısacası Turkcell taşıma esnasında eski hatları verip daha sonra 19 TL karşılında yeni 128 KB hatları satıyor.

İbrahim 1.241 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 31.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize SIM Kart değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön