25 Ocak 2016

Turkcell Numara Taşıma İşlemi

15/01/2016 Cuma günü numaramı Turkcell'e taşıma başvurusunda bulundum. Başvuru evrakları Turkcell genel merkezde unutulduğu için geçerlilik süresi dolmuş, bunun üzerine 22/01/2016 Cuma günü tekrar başvuru yaptım. Ancak halen taşıma işlemi yapılmadı ve perşembe gününe geçiş yapılacağı söyleniyor. Hat taşıma işlemi 14 gün sürecek. Turkcell'e hizmet kalitesi nedeniyle geçiş yapıyordum ancak bu Turkcell kalitesine yakışmadı.

Metin 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 26.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize numara taşıma süreci hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön