07 Eylül 2015

Turkcell Numara Taşıma Başarısızlığı!

10 Ağustos 2015 tarihinde Turkcell İletişim Merkezinde numaramı taşımak için başvuruda bulundum. Bana orada sim kart verildi. Daha sonra 14 Ağustos 2015 Saat 04:18'de numara taşıma işleminiz tamamlanmış olacaktır bilgisini paylaşan SMS geldi.


Bugün saat 07:18'de Turkcell hattımı farklı 2 telefona taktığımda simkart geçersizdir uyarı veriyor. Aynı zamanda eski operatörün sim kartı da iptal oldu. Şimdi sözde Turkcell müşterisiyim ancak hattım çalışmıyor. Bu nasıl bir hizmet anlayışı anlayamıyorum.


En yakın TİM'e sorunun giderilmesi için uğradığımda bana biz burada işlem yapmayacağız denildi. Nerede başvurduysan oradan hallet denildi. Bu tarz verilen cevaplar insanı çileden çıkartıyor.

Aleksandr 172 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 07.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Aleksandr14 Ağustos 2015

    Neden hala yayımlanmadı?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön