31 Ağustos 2013 #1986701

Turkcell Numara Sorgulamada Haksız Ücret Kesti!

11832'yi aradım ve internetten aldığım Turkcell'in kendi sitesinden aldığım numaraydı aynen şunlar yazıyordu. Turkcell hatlı cep telefonunuzdan 11832'ye yapacağınız aramanın ücreti ise dakika başına KDV ve ÖİV dahil 1, 25 TL'dir.


1. si ben 1 dk konuşmadım 1, 25 kuruş kesildi.
2. si numaramı sorgulattığımda bana öyle bir numara olmadığı ve o anda da servis olmadığı söylendi.


ÖTV' sini ÖİV'sini konuştuğumuzda kesiyorsunuz neden 1 dk konuşmadığım halde hattımdan 1, 25 kuruş çekiliyor ? Servisimiz şu an yok diyor madem yok o zaman servisinizi kapatın kardeşim ya da yönlendirin kendi müşteri hizmetlerinize.

Deniz 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 05.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell Bilinmeyen Numaralar servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön