15 Mart 2013 #1687518

Turkcell Numara Sorgulama Sistemi!

Öncelikle biz tüketicilerin sorunlarının çözümüne yardımcı olduğunuz için teşekkür ediyorum Benim şikayetim Turkcell in vermiş olduğu , numaradan isim sorgulama hizmeti ile ilgili olacak. Numaradan isim sorgulama sırasında cevap olarak verilen bilgi rehberde kayıtlı değildir diye bilgi geliyor.Fakat ben istediğim hizmeti alamamış oluyorum.Sonuç olarak istediğim bilgiyi alamadığım halde neden ücret alınıyor?

Ahmet 245 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet16 Mart 2013

    ''Bilinmeyen Numaralar; tanımadığınız bir Turkcell numarasının kime ait olduğunu ya da numarasını öğrenmek istediğiniz kişiye ulaşmanızı sağlayan Turkcell servisidir.'' diye açıklamanız var. sorunda burda zaten ben ulaşamadım yani ulaşmamı sağlayamadınız.Bunun için alınan ücretin haksız kazanç olduğunu düşünüyorum.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mart 2013

    Bilinmeyen Numaralar; tanımadığınız bir Turkcell numarasının kime ait olduğunu ya da numarasını öğrenmek istediğiniz kişiye ulaşmanızı sağlayan Turkcell servisidir.7777’ye gönderdiğiniz bilinmeyen numara sorguları KDV ve ÖİV dahil 1.49 TL, Turkcell hatlı cep telefonunuzdan 11832'ye yapacağınız aramanın ücreti ise dakika başına KDV ve ÖİV dahil 1,25 TL. Diğer mobil operatör ve sabit hatlardan 11832'ye yapılan aramalar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Turkcell Bilinmeyen Numaralar ile ilgili web sitemizde http://www.turkcell.com.tr/bireysel/servisler/sayfalar/bilinmeyen-numaralar.aspx linkinde detaylı bilgi yer almaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden,532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön