Turkcell ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Turkcell Numara Değiştirme / Hat Taşıma

749görüntüleme
Murat
Murat 25 Kasım 2020 14:30

Numaramı başka bir operatöre taşırsam çok uygun fiyatlarla servis alabiliyorum. Bir operatörde sadık bir müşteri olmam maalesef dezavantaj. Bu konuda kampanyaları hazırlayan birimleri şikayet ediyorum ve teessüf ediyorum.

Örnek olarak: Turkcell'i 5 yıldır kullanıyorum. 10 GB internet, 1000 SMS, 1000 dakika şeklinde bir tarife olduğunu varsayalım, ben bunu 100 TL ödeyerek kullanıyor olayım. Başka operatörden gelen bir kullanıcı maalesef bu paketi 50 TL'ye kullanıyor olacaktır. Bu durum diğer operatörlere geçtiğimde de aynı şekilde.

Bu nedenle şu şekilde davranmayı planlıyorum. - Hiçbir operatörün sadık müşterisi olmayacağım. - Her yıl taahhüdüm bitince, başka operatöre geçeceğim, taahhüdüm yine bitince yine geri döneceğim. - BTK her yıl tarife değişikliğine izin veriyor, yasal hakkımmış.

Bu şekilde 1 er yıllık döngüler yaratacağım. Bir sene bir operatöre, bir sene farklı bir operatör kullanacağım. Her sene sonunda numaramı taşıyacağım ve uygun fiyatlarla hatları kullanacağım. Sadık müşteri olmak gibi bir hata yapmayacağım.

Turkcell Logo
Turkcell25 Kasım 2020 14:33

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

Turkcell Logo
Turkcell26 Kasım 2020 14:04

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında inceleme yapılarak 25.11.2020 tarihinde konuyla ilgili tarafınıza e-posta ile bilgi verilmiştir. Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler