01 Temmuz 2015

Turkcell Neredeyse 30 Gündür Bir Sim Kart İçin Defalarca Telefon Açmamıza Rağmen Sim Kart Gönderilme

Kurumsal hattımız olan 05332833081 GSM nin eş kartı arızalandı, neredeyse 1 aydır müşteri temsilcisi ile görüşüyoruz ve tüm görüşmelerin ücretli olması nedeni ile boşu boşuna gitti, ve hala hattımızın sim kartı gönderilmediğinden neredeyse 30 gündür konuşma yapamıyoruz ve bu konuşamadığımız sürenin aylık ücreti bizden anlaşmamız gereği keseceklerini söylediler. Anlaşma bittiği tarihten itibaren bayilerimiz dahil tüm Turkcell GSM hatlarımızı iptal ettireceğiz.

Mehmet 89 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi16 Temmuz 2015

  Müşterimiz ile 03.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet06 Temmuz 2015

  Hala sorunumuz halledilmedi Turkcell çok vurdum duymaz bir şekilde çalışıyor kargo ile gönderilecek diye söz verilen sin kart yine bir bahane ile gönderilmeyecek çünkü daha evvel 3 kere aynı aynı sözü vermişlerdi hiçbir sözlerini tutmuyorlar para almaya geldi mi defalarca mesaj gönderiyorlar

 • Mehmet02 Temmuz 2015

  532 numaralı müşteri hiz. Çalışanlarınızın hiçbir konuda bilgileri yok, çünkü sorulan her soruda bekleteceğim deniliyor ve o birkaç dakika benim kontürlerimden ve zamanımdan çalarak taşıma bilgi ile yardımcı olmaya çalışıyorlar. Bir aramamda sim kartı kargo ile 3 iş günü içerisinde göndereceklerini söylerken aradan 10 gün geçmesine rağmen kart gelmeyince 532 yi tekrar aradım, böyle bir talebimizin olmadığını ve kargo ile sim kart gönderemiyeceklerini şikayetin kayıt edildiğini, sonra bu konu hakkında bize bilgi verileceğini fakat bir arayan soran olmadı. Neredeyse 1 ay gibi zaman zarfında en az 10 defa 532 arandı hala sonuç sıfır ve hesabımızdan konuşmadan 49 TL hesabımdan ödenmiş.

 • Turkcell Temsilcisi01 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön