11 Ekim
Yorum Yap
#11017152

Turkcell Nefret Ettirdi Artık!

Yine Turkcell... Hangi birini anlatayım bilmiyorum artık ama son iki ay olan durumu söylüyorum. Yurt dışına çıktım. Telefonum doğru düzgün çeken bir yerde bile değildi. Sürekli mesaj geldi günlük 24.99 TL diye. Ben böyle bir hizmet istemedim ki? 2. gün uyandım tekrar mesaj. Yani daha 24 saat olmadan ve telefonu kullanmadan 50 TL ekstra. O sırada çeken bir yer bulmam gerekti. Başka birinden telefon bulmam gerekti. Çağrı merkezi vs. yani 3 günlük seyahatim sayenizde rezil bir durumda geçti. Döndüm ödemek istemedim ama işlerimden dolayı vakitte bulamadım ve telefon kapandı şimdi bu ay 30 TL ve sebebini bilmediğim başka 20 TL daha. Evet Turkcell kullanmak demek bol zamanınız olması demek. Her ay kontrol et, aaa itiraz et Çünkü başka işimiz yok. Benden artık pes!

Burcu 183 Okunma

Cevaplar

  • Burcu13 Ekim

    Tabi ki de saçma sapan çözüm yöntemleriyle gelip sinirimi daha çok zıplattılar. Yaklasık100 TL kaybım için 24 TL iade edelim diypr. Alın başınıza çalın ben yokum artık

  • Turkcell Temsilcisi13 Ekim

    Müşterimiz ile 13.10.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler