06 Mayıs 2013 #1779644

Turkcell Nar Paketi!

03.05.2013 tarihinde hattıma 20 TL'ye 100 TL veren nar paketi yüklettim bir bayi aracılığıyla.Fakat gençplus tarifesinde olduğum için hattıma tanımlanmadı ve müşteri hizmetlerini aradığımda hattıma kontör yüklemesinin gözükmediğini bana bayiiden alınacak ekran görüntüsünün yeterli olacağını söyledi fakat sabah ekran görüntüsünün bulunduğu maili attığımda bana geçerli olmadığını ve fiş istediklerini söyledi.


Bende fişte numaramın yazmadığını bunun ne kadar geçerli olduğunu sordum daha sonrasında olumsuz yanıt aldım ve aracı firmayı arayarak durumu anlattığımda onlar olayı çözdü.Müşteri hizmetlerinin yeterli olmadığını gördüm.2 gündür mağdur olduğum için şikayetçiyim.

Okan 110 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 09.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize genel olarak süreçlerimiz hakkında bilgi verilmiştir. Geri bildirimi için ayrıca teşekkürlerimiz iletilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön