11 Mart 2015

Türkcell Müzik Uygulamasının Internet Paketinden Kullanmadığı Söylendiği Halde Paketi Kullanması

Turkcell müzik uygulaması lansmanın da ınternet paketinden kullanmayacağı söylenmesine rağmen sadece 1 haftada 400 MB gibi bir kullanım yapmış olduğunu önce müşteri hizmetlerine sözlü sonra da ekran görüntüsü ile iletmeme rağmen tarafıma her hangi bir yanlışlık olmadığı şeklinde bir cevap döndü.


Müşterilerini yanıltıcı bu şekilde bilgi vermesi Turkcell gibi bir firmaya hiç yakışmadı.

Hüseyin 94 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin16 Mart 2015

    Konu günceldir, hala sorunu bulabilmiş değiller maalesef.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mart 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön