25 Ekim 2016

Turkcell Müşteriyi Kandırmaya Yönelik Hareket Ediyor

24 Ekim tarihinde hattımı Turkcell'e taşıdım ve 17 TL olan sade 400 paketini almak istedim tüm kriterleri sağlıyordum hattıma 20 TL'de yükledim daha sonra online işlemlere girince hattınız bu pakete uygun değil yazısını gördüm canlı hizmete bağlandım aynen size söylediğini söylüyorum. Bu paket belli süreliğine açılan bir paket şu an alamıyorsunuz ama bu alamayacağınız anlamına gelmiyor yani tombala oynar gibi bekleyeceğiz. Sonrasında ise biraz daha sıkıştırdıktan sonra paketin bulunduğu sayfayı web sitesinden kaldırdılar şu an kocaman işleminiz gerçekleştirilemiyor yazıyor ve bu arada pakete katılımın bitiş tarihi 31 ekim varın gerisini siz düşünün deli gibi reklam yapan operatör tüketicisini nasıl yanıltıyor nasıl kafasına göre işlem yapıyor ben daha da bir şey demiyorum.

Mehmet 66 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 27.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kampanyalar hakkında genel bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön